Ranglijst Dames 2019

Ranglijst 2019 Div Kwal.1 Kwal.2 1/4 fin 1/2 fin Fin Totaal
1 Nadieh van Pol TURNZ AMSTERDAM GYMN 1 32 32 60 124
2 Manouk Haast G.V. Dynamo-Roosendaal 1 32 24 64 120
3 Eva Roos G.V. TABITTA 1 22 26 52 100
4 Nienke Langenhuizen G.V. Tabitta 1 30 0,5 56 86,5
5 Denice Vermeulen SATURNA 1 24 26 32 82
6 Lynn Dijkshoorn G.V. DEVONA WATERINGEN 1 32 48 80
7 Joleine van Es KDO-SPORT 1 18 20 40 78
8 Claire Talboom G.V. DEVONA WATERINGEN 1 14 28 28 70
Anniek Stevelink C.G.V. ACHILLES-WIL 1 18 16 36 70
10 Dylana Heijnen G.V. JAN VAN WEERT 1 24 44 68
11 Raisha Rosario G.T.V. DE HAZENKAMP 1 32 32 64
Lynn Nijland PENTA Winterswijk 2 32 32 64
13 Caitlin Veerman Turncentrum Waterland 1 22 28 12 62
14 Hortense Verhoeven G.T.V. DE HAZENKAMP 1 30 30 60
Lauren Olsman C.G.V ACHILLES-WIL 1 28 24 8 60
Marika Padmos Delta Sport 2 32 28 60
17 Verena Sens Turncentrum Waterland 1 26 30 56
Joëlle Dhanis G.T.V. DE HAZENKAMP 1 24 32 56
Lisa Hendrikse O&O 2 32 24 56
Maike Broere Turn4U 2 24 32 56
Merel van Breugel Turnlust 2 24 32 56
22 Amy van Van Broekhoven S.V. HERCULES ’03 Reuver 1 26 28 54
23 Lynn Jens G.T.V. DE HAZENKAMP 1 30 22 52
24 Pien Eising V.G.V. VARSSEVELD 1 26 24 50
25 Vicky Vercauteren G.V. O&O 1 16 32 48
Evelien Dingshoff K&V Groningen 2 32 16 48
27 Denise Bressers G.T.V. DE HAZENKAMP 1 24 22 46
Daniëlle Klinkhamer Turncentrum Waterland 1 20 26 46
29 Lieke Joosten G.V. JAN VAN WEERT 1 22 22 44
Tessa van de Kerkhof H.T.’35 Helmond 1 16 28 44
Nele Hansen Swentibold 2 0 24 20 44
32 Emma Oosterhuis TURNZ AMSTERDAM GYMN 1 20 20 40
Dewi van Rooij G.T.V. DE HAZENKAMP 1 10 30 40
Sarah Wind S.V. PAX 1 10 30 40
Femke van Brunschot BREDA GYM 1 28 12 40
Denise Peperkamp G.T.V. DE HAZENKAMP 1 18 22 40
Iefke Jacobs Dynamo-Roosendaal 1 16 24 40
Luna de Bruijn Turncentrum Waterland 2 32 8 40
Sanne Oost D.O.S. Vianen 2 28 12 40
Sanne Teunissen Jan van Weert 2 24 16 40
Xin Schulpen G.V. JAN VAN WEERT 1 8 16 16 40
Nikki Thielens Jan van Weert 1 4 12 24 40
Kirsten Bevers HT’35 2 0 20 20 40
44 Wendy Rekkers GYM D.V.O. 2 32 4 36
Joanie van Zijl Bosan Turnacademie / SRT 2 28 8 36
Lara Teerlink H.T.’35 Helmond 1 8 8 20 36
Freeke van Beerendonk TAXANDRIA GYM 2 8 28 36
Evelijn van Zwieten W.I.K.-F.T.C. 2 8 28 36
49 Xanthe de Jager G.V. Barendrecht 2 32 32
Naomi Tardy C.G.V. ACHILLES-WIL 1 12 20 32
Fréderique Snijders ST, TURNSCHOOL ZEELAND 1 14 18 32
Caitlin Loman S.V.TWELLO 2 28 4 32
Lisanne Fitskie DEVONA WATERINGE 2 28 4 32
Wendy Blummel ETV Olympia 2 28 4 32
Li Yuan Wolf G.V. Mobilee 2 0 28 4 32
Amber van Oort Avanti-Turnivo 2 0 8 24 32
Sanne Berends G.V. Pegasus 2 32 32
58 Marit van Rabenswaaij Turnclub P.I.T. 1 30 30
Patty Bleeker G.V. T.O.S.S 1 14 16 30
Lieke Koldeweij G.V. W.I.K.-F.T.C. 1 10 20 30
61 Chantal Peper S.V. PAX 1 28 28
Paulien Bos TURN TOTAAL LANGEDIJK 1 28 28
Sabrina Weijer O&O 2 28 28
Chelsea Verhage Turncentrum Waterland 1 18 10 28
Nienke de Vries De Hazenkamp 2 28 28
Desiree Storm G.V. O&O 1 12 16 28
Maddie Timmers O.J.C. 2 24 4 28
Chaline Toebosch ATALANTA Maasbracht 2 24 4 28
Mexx de Vries Turncentrum Waterland 2 24 4 28
Seline Zwanikken T.O.S.S. 2 16 12 28
Larissa Vermeul Exalto Sport 2 12 16 28
Mano Janssen De Hazenkamp 2 8 20 28
Iris van der Weijde Triade 2 4 24 28
74 Kim van Lierop H.T.’35 Helmond 1 26 1 27
75 Bente Brandsma C.S.C. ’45 Heerenveen 1 14 12 26
Rachel Nijbroek PENTA WINTERSWIJK 1 12 14 26
Maureen Krijger V.G.V. VARSSEVELD 1 8 18 26
Jana Zimmermann NIKA – Hoogland 1 0 26 26
79 Marlou Bos St, Christoffel 2 24 24
Laura van de Stadt TURNSCHOOL RIJSSEN 1 22 2 24
Ayla Wilbrink G.V. W.I.K.-F.T.C. 1 20 4 24
Rosan Schrama TURNCLUB P.i.T. 1 20 4 24
Jonna de Zeeuw GYM D.V.O. 2 20 4 24
Lara Birza Saturna 2 20 4 24
Sharon Ringlever G.V. O&O 1 16 4 4 24
Sara Verkerke K.D.0. Sport 2 20 4 24
Robine Geerts S.V. Pax 1 6 14 4 24
Floor Moonen De Hazenkamp 1 2 18 4 24
Marije Russcher GYMXL 2 16 8 24
90 Cayley Wedemeijer Pro Patria 2 20 20
Hannah Hijmering D.O.S. Vianen 2 20 20
Emily Six T.O.S.S 2 20 20
Melissa Zandstra G.V. “BARENDRECHT” 1 6 14 20
Eva Caris TURNZ AMSTERDAM 2 20 20
Melissa Westrik MOVEO 2 16 4 20
Vera Anrochte GYM D.V.O. 2 16 4 20
Margot de Boer DOS Vianen 2 16 4 20
Naomi Tuit Die Haghe 2 16 4 20
99 Lynn Groote Schaarsber TURNSCHOOL RIJSSEN 1 0 18 18
Kiki Schouten S.G.S. Lingewaard 1 8 6 4 18
101 Carlijn Zweekhorst G.V. AGIOS 2 16 16
Mirte Huisman Bosan Turnacademie/ Die Haghe 1 4 12 16
Gabriëlla de Man G.V. O&O 1 6 10 16
Dymphie Baas – van Roo G.V. Mobilee 1 2 14 16
Bailey Lenting D.O.S. Vianen 2 12 4 16
Anouk Schuitemaker St. Gymsport Leiden 2 12 4 16
Majou Djamaludin Nika Hoogland 2 12 4 16
Cyntia Kroon O&O 2 12 4 16
Merlin Woestenenk TURNSCHOOL RIJSSEN 1 4 8 4 16
Lonne Christiaans Hercules ’03 Reuver 2 4 12 16
Manuela Biesbergen Sport Balans Culemborg 2 0 12 4 16
Dorien Akse G.V. Pegasus 2 16 16
113 Larissa Noll G.V. T.O.S.S. 1 10 4 14
Daniek Witlox ST, TURNSCHOOL ZEELAND 1 4 10 14
Anouk Sol G.V. KDO 1 2 8 4 14
116 Bibi Meijer G.V. T.O.S.S 1 12 12
Robin Kwakkernaat O.J.C. 2 12 12
Lisanne Ensing C.S.C. ’45 Heerenveen 1 6 6 12
Meike van Veen G.V. O&O 1 2 10 12
Daphne Kolthof YPSILON 2 12 12
Maaike van Meel DEVONA WATERINGE 2 8 4 12
Robyn Heijtbrink Kunst en Kracht 2 8 4 12
123 Sarah Broersma G.V. Olympia 1 2 8 10
124 Brechtje Vanderfeesten Jan van Weert 2 8 8
Dieuwertje Lucas PENTA Winterswijk 2 8 8
Annelies van Dijk Exalto Sport 1 2 6 8
Lieke Broers Turnlust 1 2 6 8
Jasmijn Vink E.T.V./OLYMPIA 2 4 4 8
Kelsey Wiesbrock Kunst en Kracht 2 4 4 8
Hannelore van der Beek G.V. Barendrecht 2 4 4 8
Fleur van der Sluijs Druturnia 2 4 4 8
Carmen van Dijk ACHILLES-WIL 2 4 4 8
Dèbra Knorren Turngroep Noord 2 4 4 8
Pleun Reijrink AVANTI-TURNIVO 2 4 4 8
Sanne van den Broek De Samensprong Prinsenbeek 2 4 4 8
Daphe Hiemstra Saturna 2 4 4 8
Liset Hulsebos S.V. TWELLO 2 4 4 8
Anna Jendrusch Delta Sport 2 4 4 8
Dorine Berends BREDA GYM 2 4 4 8
Ymke Mantel TURNZ AMSTERDAM 2 4 4 8
Danee Verbaan Synergos 2 4 4 8
Jessie Kissen Turnlust 2 4 4 8
Jerrina de Vries Novitas 2 4 4 8
Anne Dollekens HT’35 2 0 4 4 8
Gemma van Leeuwen G.V. Mobilee 2 0 4 4 8
Maud Bakker G.V. Wieringen 2 0 4 4 8
147 Lotte Heer Turncentrum Waterland 1 2 4 6
148 Aafke de Veen Jan van Weert 2 4 4
Irma Warns T.O.S.S. 2 4 4
Linda Verboeket Sportclub Pareja 2 4 4
Jasmijn Bormans Turn4U 2 4 4
Esmee van Alebeek OJC 2 4 4
Nory Bottema Thuve 2 4 4
Pamela Holder G.V. Animo 2 4 4
Britt Verrijt ETV Olympia 2 4 4
Katie Egberts D.O.S. Alphen aan den Rijn 1 2 2 4
Yang Wu Safi St. Gymsport Leiden 1 2 2 4
Susan Render Exalto Sport 2 4 4
Aniek Berendsen Ypsilon 2 4 4
Rosa Zwaans V&K Uden 2 4 4
Mirjam Rijpma G.V. W.I.K.-F.T.C. 1 2 2 4
Lotte de Graaf G.V. AVANTI-TURNIVO 1 2 2 4
Luna Stolwijk G.V. JAN VAN WEERT 1 2 2 4
Zephyra van den Abeele G.V. O.J.C. 1 2 2 4
Daniek Versloot Turning Point Sittard 2 4 4
Fenna Vestjens HT’35 2 4 4
Sohia Pagen HT’35 2 4 4
Gitte van Gompel Avanti-Turnivo 2 4 4
Marein Putmans S.G.S. Lingewaard 2 4 4
Dione de Vaan HT’35 2 4 4
Lisanne van der Laan KDO 2 4 4
Moniek Broere KDO 2 4 4
Morena van Mierlo Alianza Waalwijk 2 4 4
Annabel Keetels Alinaza Waalwijk 2 4 4
Sanne Hoekstra C.S.C. ’45 Heerenveen 2 4 4
Sophie Tuik Gymsport Leiden 2 4 4
177 Kayla Stiekema C.S.C. ’45 Heerenveen 1 2 2
Charissa de Herdt G.V. TURNLUST-Huizen 1 2 2
Meike Gerritsen SATURNA 1 2 2
Roos Huijink Gymsport Leiden 2 2 2
181 Karin van Wijk G.T.V. DE HAZENKAMP 1 1 1
Zara Steentjes Bosan Turnacademie/ Die Haghe 1 0 1 1
Sacha de Beijer G.T.V. DE HAZENKAMP 2 0 0 1 1
Kiné van Aken G.V. Ypsilon 2 0 0 1 1
Cerise Kraak Saturna 2 0 0 1 1
Elisha Petroniella Olympia Cuijk 2 0 0 1 1
187 Eva van Gemert G.V. O&O 1 0 0,5 0,5
Sharon Angenent G.V. MOBILEE 1 0 0,5 0,5