Ranglijst Dames 2018

 

 

Ranglijst 2018 Div Kwal.1 Kwal.2 1/4 fin 1/2 fin Fin Totaal
1 Chantal Peper S.V. PAX 1 32 32 64
Nikki Thielens Jan van Weert 2 32 32 64
3 Raisha Rosario G.T.V. DE HAZENKAMP 1 32 30 62
Hortense Verhoeven G.T.V. DE HAZENKAMP 1 32 30 62
5 Sarah Wind S.V. PAX 1 28 32 60
Floor Moonen De Hazenkamp 2 32 28 60
Milou Erkelens O&O 2 28 32 60
8 Nadieh van Pol TURNZ AMSTERDAM GYMN 1 28 30 58
Femke van Brunschot BREDA GYM 1 28 30 58
10 Pien Eising G.V. VARSSEVELD 1 24 32 56
Maddie Timmers O.J.C. 2 24 32 56
Karin van Wijk Gymnastic Center 2 28 28 56
13 Verena Sens G.V. ST.MAURITIUS 1 30 24 54
Lieke Koldeweij G.V. R.K DOS 1 22 32 54
15 Denise Peperkamp G.T.V. DE HAZENKAMP 1 26 26 52
Amy van Van Broekhoven S.V. HERCULES ’03 Reuver 1 24 28 52
Naomi Tardy G.V. R.K DOS 1 24 28 52
18 Kim van Lierop G.V. H.T.’35 Helmond 1 26 24 50
19 Julia Seinen GYM4ALL 2 16 32 48
20 Paulien Bos TURN TOTAAL LANGEDIJK 1 18 28 46
Manouk Haast G.V. Dynamo-Roosendaal 1 32 14 46
Eva Roos G.V. TABITTA 1 20 26 46
23 Linda Loof Turnschool Rijssen 2 32 12 44
Anniek Stevelink ACHILLES-WIL 2 32 12 44
25 Emma Oosterhuis TURNZ AMSTERDAM GYMN 1 22 18 40
Esmé van Geldorp G.V. O&O 1 20 20 40
Claire Talboom G.V. DEVONA WATERINGEN 1 16 24 40
Patty Bleeker G.V. T.O.S.S 2 32 8 40
Seline Zwanikken T.O.S.S. 2 16 24 40
30 Ilze van der Geest S.V. PAX 1 18 20 38
Kiona Leal TURNZ AMSTERDAM GYMN 1 16 22 38
Lisanne Slingerland G.V. KDO 1 14 24 38
33 Sharayla Flissinger S.V. PAX 1 24 12 36
Merlin Woestenenk TURNSCHOOL RIJSSEN 1 14 22 36
Jana Zimmermann NIKA – Hoogland 1 8 28 36
Sanne Oost D.O.S. Vianen 2 32 4 36
Jonna de Zeeuw GYM D.V.O. 2 24 12 36
Joanie van Zijl Bosan Turnacademie / SRT 2 12 24 36
Susan Render BORNE ’28 2 32 4 36
Mano Janssen De Hazenkamp 2 28 8 36
41 Kimberley Hoogerwaard G.V. “BARENDRECHT” 1 22 10 32
Aafke de Veen Jan van Weert 2 28 4 32
Kirsten Bevers H.T.’35 2 28 4 32
Mirte Huisman Bosan Turnacademie 2 28 4 32
Lisa Hendrikse O&O 2 16 16 32
Myrna van Berkel TurnAround 2 28 4 32
47 Ayla Wilbrink G.V. R.K DOS 1 30 1,5 31,5
Ilana Sincic S.V. PAX 1 30 1,5 31,5
Lynn Groote Schaarsber TURNSCHOOL RIJSSEN 1 30 1,5 31,5
50 Sayaka Ikemizu S.V. PAX 1 14 16 30
Chantal Bosman G.V. “BARENDRECHT” 1 12 18 30
Tessa van de Kerkhof G.V. H.T.’35 Helmond 1 8 22 30
53 Rachel Nijbroek PENTA WINTERSWIJK 1 28 0 28
Jasmien de Best Stichting Gymsport Leiden 1 20 8 28
Valerie van Dam S.V. DOTO 1 2 26 28
Daniëlle Klinkhamer Turncentrum Waterland 1 26 2 28
Lara Teerlink G.V. H.T.’35 Helmond 1 18 10 28
Noor Eliens Devona Wateringen 2 24 4 28
Morena van Mierlo Alianza Waalwijk 2 24 4 28
Marlou Bos St, Christoffel 2 24 4 28
Benthe Janssen De Hazenkamp 2 12 16 28
Evelien Dingshoff K&V Groningen 2 8 20 28
Caitlin Loman S.V.TWELLO 2 24 4 28
Sabrina Weijer O&O 2 24 4 28
Adana Arojan W.I.K.-F.T.C. 2 12 16 28
Iefke Jacobs Dynamo-Roosendaal 2 8 20 28
Marika Padmos Delta Sport 2 4 24 28
68 Lynn Jens TURNSCHOOL RIJSSEN 1 26 0 26
Meie Naaktgeboren G.V. “BARENDRECHT” 1 18 8 26
Juul van Ooijen BREDA GYM 1 10 16 26
Elise Bats TURNSCHOOL RIJSSEN 1 0 26 26
72 Teuntje Timmers G.T.V. TURNING POINT Sittard 1 16 8 24
Nilay Gecmen G.V. TURNLUST-Huizen 1 10 14 24
Denice Vermeulen SATURNA 1 4 20 24
Caitlin Veerman G.V. ST.MAURITIUS 1 2 22 24
Evelijn van Zwieten W.I.K.-F.T.C. 2 20 4 24
Brechtje Vanderfeesten Jan van Weert 2 20 4 24
Freeke van Beerendonk TAXANDRIA GYM 2 20 4 24
Danielle Lormans Hercules’03 Reuver 2 20 4 24
Nienke de Vries De Hazenkamp 2 20 4 24
Renate van ’t Hof O&O 2 4 20 24
Wendy Rekkers GYM D.V.O. 2 20 4 24
Maaike van Meel DEVONA WATERINGE 2 20 4 24
84 Lot Ruiter S.V. PAX 1 22 1,5 23,5
85 Mirjam Rijpma G.V. W.I.K.-F.T.C. 1 20 2 22
Joëlle Dhanis G.T.V. DE HAZENKAMP 1 4 18 22
87 Lieke Joosten G.T.V. TURNING POINT Sittard 1 0,5 20 20,5
88 Laura van de Stadt TURNSCHOOL RIJSSEN 1 8 12 20
Dieuwke Mantel TURNZ AMSTERDAM GYMN 1 6 14 20
Ingeborg Schuffelers G.T.V. DE HAZENKAMP 1 12 8 20
Tamara Bleeker G.V. T.O.S.S. 1 2 18 20
Jasmijn Vink E.T.V./OLYMPIA 2 16 4 20
Rianne Kompier D.O.S. Alphen a/d Rijn 2 16 4 20
Roos Kuipers TURNING POINT Sittard 2 16 4 20
Robin Kwakkernaat O.J.C. 2 16 4 20
96 Rosan Schrama TURNCLUB P.i.T. 1 12 6 18
Britt Verrijt G.V. E.T.V./OLYMPIA 1 16 2 18
Zara Steentjes G.V. DEVONA WATERINGEN 1 14 4 18
Sterre Basjes S.V. PAX 1 6 12 18
100 Lynn Dijkshoorn G.V. DEVONA WATERINGEN 1 1 16 17
101 Bente Brandsma C.S.C. ’45 Heerenveen 18 1 0 16 16
Lauren Olsman C.G.V ACHILLES-WIL 1 2 14 16
Kirstin Bleumink G.V. Varsseveld 2 12 4 16
Lynn Schreiner G.V. T.O.S.S. 2 12 4 16
Bailey Lenting D.O.S. Vianen 2 12 4 16
Imke van Laar Turn4U 2 12 4 16
107 Juan Dijkstra S.V. PAX 1 12 2 14
Tina Hooijer TURNCLUB P.i.T. 1 10 4 14
109 Maureen Krijger G.V. VARSSEVELD 1 1 12 13
110 Gabriëlla de Man G.V. O&O 1 2 10 12
Naomi Pieschel G.V. E.T.V. OLYMPIA 1 10 2 12
Lieke Hondelink S.V. TWELLO 2 8 4 12
Cayley Wedemeijer Pro Patria 2 8 4 12
Iris van der Valk Devona Wateringen 2 8 4 12
Daphne Kolthof YPSILON 2 4 8 12
Elisha Petronielia OLYMPIA Cuijk 2 8 4 12
117 Charissa de Herdt G.V. TURNLUST-Huizen 1 8 2 10
Desiree Storm G.V. O&O 1 0 10 10
Dymphie van Rooijen G.V. MOBILEE 1 4 6 10
120 Lisanne Ensing C.S.C. ’45 Heerenveen 1 4 4 8
Lotte de Graaf G.V. AVANTI-TURNIVO 1 2 6 8
Romi Gul Saturna 2 8 0 8
Hannelore van der Beek G.V. Barendrecht 2 4 4 8
Verena Onnink G.V. Barendrecht 2 4 4 8
Loes van der Veen T.V.C. 2 4 4 8
Dewi Corstjens Turnlust 2 4 4 8
Kelsey Wiesbrock Kunst en Kracht 2 4 4 8
Rose Lea Bosan Turnacademie 2 4 4 8
Irma Warns T.O.S.S. 2 4 4 8
Lotte Heer Turncentrum Waterland 2 4 4 8
Demi Alders Turncentrum Waterland 2 4 4 8
Romy Reintjens Delta Sport 2 4 4 8
Paula Wiggers T.H.O.R. 2 4 4 8
Debbie Leeftink Exalto Sport 2 4 4 8
Meike Hulleman Jan van Weert 2 4 4 8
Sanne Berends G.V. Pegasus 2 4 4 8
Inge Berkers H.T.’35 2 4 4 8
Chiara Wevers G.V. E.D.O. 2 4 4 8
Marpessa Wessel Bosan Turnacademie 2 4 4 8
Melissa Westrik MOVEO 2 4 4 8
Rebecca Jansen H.S.C. 2 4 4 8
Larissa Vermeul Exalto Sport 2 4 4 8
143 Sara Mejia G.T.V. DE HAZENKAMP 1 6 1,5 7,5
144 Meike Gerritsen Saturna 2 4 3 7
145 Elody Peters G.V. SWENTIBOLD Sittard 1 6 0 6
Rebecca Oudshoorn G.V. NUNSPEET 1 0 6 6
Sam van Buul G.V. AVANTI-TURNIVO 1 2 4 6
Lisette Hof G.V. VAKO 2 4 2 6
149 Marleen van der Weide T.V.C. 2 4 1 5
Maika Barendse Pro Patria 2 4 1 5
Robyn Heijtbrink Kunst en Kracht 2 4 1 5
Susan Withaar SWENTIBOLD Sittard 2 4 1 5
Maartje Moors Avanti-Turnivo 2 4 1 5
Hannah Hijmering D.O.S. Vianen 2 4 1 5
Manon van der Kamp Gymsport Leiden 2 4 1 5
Manuela Biesbergen Sport Balans Culemborg 2 4 1 5
Julia de Vries G.V. Tiga 2 4 1 5
Serra Naron G.V. MOVEO 2 4 1 5
159 Linda Verboeket G.V. S.S.S. 2 4 4
Janice Mevis BALANS Kerkrade 2 4 4
Britt van Adrighem G.V. Barendrecht 2 4 4
Stephanie Kakkenberg SVOD 2 4 4
Myrthe Hulst T.V.C. 2 4 4
Noëlle van Gelder Alblasserdamse KDO 2 4 4
Vera Verbiest E.T.V./OLYMPIA 2 4 4
Quinty Haverkamp S.V. TWELLO 2 4 4
Xanthe de jager G.V. Barendrecht 2 4 4
Dilara Lagendijk Alblasserdamse KDO 2 4 4
Berber Hoekstra W.I.K.-F.T.C. 2 4 4
Savannah Tempelaars E.O.C. Oosterhout 2 4 4
Hannah Logchies SVOD 2 4 4
Ilse Ballast T.V.C. 2 4 4
Milou Sjoerdsma W.I.K.-F.T.C. 2 4 4
Lucy Porter Turn4U 2 4 4
Lisanne van der Laan K.D.O. 2 4 4
Maud Jongejan Turnschool Rijssen 2 4 4
Veerle Dignouts Jan van Weert 2 4 4
Milena Bakker G.V. Barendrecht 2 4 4
Fleur van der Sluijs Druturnia 2 4 0 4
Carmen van Dijk ACHILLES-WIL 2 4 4
Jerrina de Vries G.V. Novitas 2 4 4
Jette Sloots ST. Mauritius 2 4 4
Rianne Suurd G.V. Tiga 2 4 4
Dèbra Knorren Turngroep Noord 2 4 4
Sascha de Haan G.V. Tiga 2 4 4
Dione de Vaan H.T.’35 2 4 4
Dian Poortman TC Noord 2 4 4
Xinga Gruis G.V. O&O 1 2 2 4
Marieke Ponsen G.V. KDO 1 2 2 4
Daniek Versloot TURNING POINT Sittard 2 4 4
Pleun Reijrink AVANTI-TURNIVO 2 4 4
Tessa Langendijk T.O.S.S. 2 4 0 4
Esther de Jongh G.V. WIERINGEN 2 4 4
Marein Putmans S.G.S. LINGEWAARD 2 4 4
Anouk Helmer BREDA GYM 2 4 4
Joyce van Wijk S.V. DOTO 2 4 4
Lisanne Fitskie DEVONA WATERINGE 2 4 4
Rochelle Kemmel O.G.A.V. 2 4 4
Annebel Keetels Alianza Waalwijk 2 4 4
Anouk Schipper BORNE ’28 2 4 4
Kim Spaans DEVONA WATERINGE 2 4 4
Tess Kerkdijk BORNE ’28 2 4 4
Jennifer van Kuik G.V. MOVEO 2 4 4
Gitte van Gompel Avanti-Turnivo 2 4 4
Chaline van Aartrijk DEVONA WATERINGE 2 4 4
Evi van Berkel S.V.O. 2 4 4
Dominique van Kesteren DANS & TURN VERENIGING 2 4 4
Pien Sengers Voorwaarts Veldhoven 2 4 4
Fréderique Snijders ST, TURNSCHOOL ZEELAND 1 2 2 4
Sharon Ringlever G.V. O&O 1 2 2 4
Sacha de Beijer De Hazenkamp 2 4 4
Carlijn Zweekhorst G.V. AGIOS 2 4 4
Chayenne Kolk R.K DOS 2 4 4
Kiki van Hemert O.J.C. 2 4 4
Chaline Toebosch ATALANTA Maasbracht 2 4 4
Sanne van den Broek De Samensprong Prinsenbeek 2 4 4
Lizzie Wijnhoven Hercules’03 ReuverHERCULES 2 4 4
Kiné van Aken G.V. Tempora 2 4 4
Sara Verkerke K.D.0. Sport 2 4 4
Dewi van Giezen Gymsport Leiden 2 4 4
Tamar Bersee Gymnastic Center 2 4 4
Ariena Rasker Turncentrum Waterland 2 4 4
Josine de Leeuw O.J.C. 2 4 4
Inge Mulder S.S.S. 2 4 4
Annemarie den Bioer Unitas 2 4 4
Nuria Rozalina Thuve 2 4 4
Julia Schulte Gymnastic Center 2 4 4
Annelin Schilder Turncentrum Waterland 2 4 4
229 Sophie Bruins Saturna 2 4 4
230 Kim Ouwerkerk G.V. KDO 1 2 1,5 3,5
231 Emma Sloots G.V. ST.MAURITIUS 1 1,5 1,5 3
232 Liselotte van Steen G.V. DEVONA WATERINGEN 1 0,5 2 2,5
233 Sanne Teunissen G.V. JAN VAN WEERT 1 2 0 2
Eva van Gemert G.V. BARENDRECHT 1 2 0 2
Iris van der Staak G.V. O.J.C. 1 2 0 2
Denise Renting G.V. TURNLUST-Huizen 1 0 2 2
Debby Bakker TURNZ AMSTERDAM 2 2 2
Melissa Zandstra G.V. “BARENDRECHT” 1 0 2 2
Iris Teunisse TURNSCHOOL RIJSSEN 1 0 2 2
Floor van Dongen HET TURNINSTITUUT 2 0 2 2
Marissa van Noort S.G.S. LINGEWAARD 2 0 2 2
242 Jia Lu Tuijp G.V. ST.MAURITIUS 1 1,5 0 1,5
Denise Bressers G.T.V. DE HAZENKAMP 1 0,5 1 1,5
244 Joëlle Rozier G.T.S. 1 1 0 1
Pien Jansen Nika Hoogland 1 1 0 1
Joleine van Es KDO-SPORT 1 1 0 1
Lisa Kleinreesink YPSILON 2 1 1
Eva Vissers G.T.V. DE HAZENKAMP 1 0 1 1
Nicky Marinus E.T.V./OLYMPIA 2 0 1 1
250 Ivon Verkroost G.V. D.O.S. Vianen 1 0 0,5 0,5
251 Meike van Veen G.V. O&O 1 0 0 0
Margriet van der Meulen TURN & GYMSPORT DOKK 1 0 0 0
Britt Keizer TURNCLUB P.i.T. 1 0 0 0
Babette Barneveld TURNSCHOOL RIJSSEN 1 0 0 0
Sophie Nikolov CGV “DIE HAGHE” 1 0 0 0
Annaleid Bakker TURNZ AMSTERDAM GYMN 1 0 0 0
Lonne Christiaens G.V. “BARENDRECHT” 1 0 0 0
Sharon Angenent G.V. MOBILEE 1 0 0 0
Karlijn Schlatmann G.V. JAN VAN WEERT 1 0 0 0
Jasmijn Bormans Turn4U 2 0 0 0
Femmy Gunter Turnschool Zeeland 2 0 0
Lynn Nijland PENTA Winterswijk 2 0 0 0
Nynke de Witte W.I.K.-F.T.C. 2 0 0 0
Nikita Miechels G.V. Varsseveld 2 0 0
Vera Anrochte GYM D.V.O. 2 0 0
Naomi Tuit Die Haghe 2 0 0
Serena Overschie Die Haghe 2 0 0
Marjolein Vissers AVANTI-TURNIVO 2 0 0
Rosaly Kolthof YPSILON 2 0 0
Aniek Berendsen Ypsilon 2 0 0
Yente Frankvoort Oranje Blauw 2 0 0
Sietske Luijten O.J.C. 2 0 0 0
Merel Wilken G.V. ARS 2 0 0
Mara Hoezen Hercules’03 Reuver 2 0 0
Meggie Markus N.G.V. 2 0 0 0
Chloé Gielen D.O.S. Vianen 2 0 0