Ranglijst Dames 2020

Hesters.nl is sponsor van de ranglijst
RANKNaam en clubDivisie1e Kwal.2e Kwal.1/4 fin1/2 finFinaleTotaal
1Manouk Haast G.V. DYNAMO-ROOSENDAAL  13232   64
2Nienke Langenhuizen G.V. TABITTA  12832   60
3Jana Zimmermann NIKA – Hoogland  12826   54
4Evelien Dingshoff Turnstad Groningen  13022   52
 Chantal Peper S.V. PAX – Haarlemmermeer  13022   52
 Daantje Bongers G.V. JAN VAN WEERT  12230   52
7Anniek Stevelink C.G.V ACHILLES-WIL  12426   50
8Verena Sens Turncentrum Waterland  11830   48
9Dana Janssen G.T.V. DE HAZENKAMP  12618   44
10Lieke Joosten G.V. JAN VAN WEERT  11428   42
11Nikki Thielens G.V. JAN VAN WEERT  12412   36
12Iefke Jacobs G.V. DYNAMO-ROOSENDAAL  1268   34
13Raisha Rosario G.T.V. DE HAZENKAMP  1321   33
14Joëlle Dhanis G.T.V. DE HAZENKAMP  132    32
 Lynn Jens G.T.V. DE HAZENKAMP  132    32
 Lauren Olsman C.G.V ACHILLES-WIL  1824   32
 Jonna de Zeeuw GYM D.V.O.2  32  32
 Irma Warns G.V. T.O.S.S.2  32  32
19Mirte Huisman Bosan TA / Die Haghe  130    30
 Rosalie de Boer Turncentrum Waterland  130    30
 Daniëlle Klinkhamer Turncentrum Waterland  1228   30
22Sietske Luijten G.V. O.J.C.  128    28
 Eva Roos G.V. TABITTA  128    28
 Yarah Helleman ST. TURNSCHOOL ZEELAND  1208   28
 Patty Bleeker G.V. T.O.S.S.  11018   28
 Linda Verboeket SPORTCLUB PAREJA2  28  28
 Anouk de Vries T.V.C.2  28  28
28Claire Talboom G.V. DEVONA WATERINGEN  126    26
 Luna de Bruijn Turncentrum Waterland  126    26
 Sabrina Weijer G.V. O&O  11214   26
 Kim van Lierop G.V. H.T.’35 Helmond  11214   26
 Chelsea Verhage Turncentrum Waterland  1224   26
33Amy van Broekhoven S.V. HERCULES ’03 Reuver  124    24
 Dewi van Rooij G.T.V. DE HAZENKAMP  124    24
 Floor Moonen G.T.V. DE HAZENKAMP  1204   24
 Carmen van Dijjk C.G.V. ACHILLES_WIL2  24  24
 Freeke van Beerendonk KUNST EN KRACHT2  24  24
38Marieke Wolf G.V. T.O.S.S.  1220   22
 Emma Oosterhuis TURNZ AMSTERDAM GYMNAST  122    22
 Sarah Broersma Turnstad Groningen  122    22
 Sharon Ringlever G.V. O&O  1220   22
 Evelijn van Zwieten G.V. W.I.K.-F.T.C.  1220   22
43Fenna Vestjens G.V. H.T.’35 Helmond  120    20
 Lynn Nijkamp G.V. VARSSEVELD  120    20
 Merlin Woestenenk TURNSCHOOL RIJSSEN  11010   20
 Luna Stolwijk G.V. JAN VAN WEERT  1416   20
 Merel Homan TURNAROUND 2  20  20
 Seline Zwanikken G.V. T.O.S.S.2  20  20
49Lara Teerlink G.V. H.T.’35 Helmond  1180   18
  Lisa Hendrikse G.V. O&O  118    18
 Joleine van Es KDO-SPORT  118    18
 Hélène Houbraken G.T.V. DE HAZENKAMP  1162   18
 Dylana Heijnen G.V. JAN VAN WEERT  1162   18
 Tessa van de Kerkhof G.V. H.T.’35 Helmond  1216   18
55Megan Jacobs TURNZ AMSTERDAM GYMNAST  116    16
 Lynn Nijland PENTA WINTERSWIJK  116    16
 Fran Vereecken G.V. SWENTIBOLD Sittard  1412   16
 Vera Anrochte GYM D.V.O.2  16  16
 Nikki Meeuwissen BREDA GYM2  16  16
60Xin Schulpen G.V. JAN VAN WEERT  1140   14
 Kirsten Bevers G.V. H.T.’35 Helmond  114    14
 Rachel Nijbroek PENTA WINTERSWIJK  114    14
 Merel van Breugel TURNLUST  186   14
64Maddie Timmers G.V. O.J.C.  112    12
 Bente Brandsma C.S.C. ’45 Heerenveen  112    12
 Majou Djamaludin NIKA – HOOGLAND2  12  12
 Dione de Vaan G.V. H.T.’35 HELMOND2  12  12
68Lieke Koldeweij G.V. W.I.K.-F.T.C.  1110   11
69Katie Egberts D.O.S. Alphen aan den Rijn  110    10
 Maike Broere TURN4U  110    10
71Yang Wu Safi STICHTING GYMSPORT LEIDEN  18    8
 Xianne van der Put SPORT BALANS CULEMBORG  18    8
 Lieke Broers TURNLUST  162   8
 Ilse Heuseveldt TURNCLUB P.i.T.  162   8
 Naomi Tardy C.G.V ACHILLES-WIL  126   8
 Serena Overschie CGV DIE HAGHE2  8  8
 Wendy Rekkers GYM D.V.O.2  8  8
78Lana Blommers D.O.S. Alphen aan den Rijn  16    6
 Maureen Krijger G.V. VARSSEVELD  16    6
 Laura van de Stadt TURNSCHOOL RIJSSEN  124   6
81Bibi Meijer G.V. T.O.S.S.  14    4
 Lisanne Ensing C.S.C. ’45 Heerenveen  14    4
 Liv Glasmacher G.T.V. DE HAZENKAMP  122   4
 Veere Heuver TURNSCHOOL RIJSSEN  122   4
 Lotte Heer Turncentrum Waterland  122   4
 Masha van de Westelaken BREDA GYM  122   4
 Fréderique Snijders ST. TURNSCHOOL ZEELAND  122   4
 Dèbra Knorren TURNGROEP NOORD2  4  4
 Sophie Tuik GYMSPORT LEIDEN2  4  4
 Jente Gorter TURNGROEP NOORD2  4  4
 Jet Bakker GYMSPORT LEIDEN2  4  4
 Marije Russcher GYMXL 2  4  4
 Anouk Schuitemaker GYMSPORT LEIDEN2  4  4
 Kyra Wardenburg TC Noord2  4  4
 Dorine Berends BREDA GYM2  4  4
 Isa Ruigendijk TURNAROUND 2  4  4
 Chaline Toebosch S.V. ATALANTA2  4  4
 Veerle Clavan BREDA GYM2  4  4
 Liona van Deursen KUNST  EN KRACJT2  4  4
 Ymke Mantel TURNZ AMSTERDAM2  4  4
 Samira Van Schie CGV DIE HAGHE2  4  4
 Dieuwke Mantel TURNZ AMSTERDAM2  4  4
 Kelsey Wiesbrock KUNST EN KRACHT2  4  4
 Jente vanvder Kruk G.V. O&O2  4  4
 Robyn Heijtbrink KUNST EN KRACHT2  4  4
 Yara Hazelaar TURNZ AMSTERDAM2  4  4
 Marit Boon GYM D.V.O.2  4  4
 Debby Bakker TURNZ AMSTERDAM2  4  4
 Laura Heyblom T.V.C.2  4  4
 Marleen van der Weide T.V.C.2  4  4
 Roos Huijink GYMSPORT LEIDEN2  4  4
 Anne Dollekens G.V. H.T.’35 HELMOND2  4  4
 Sophie Pagen G.V. H.T.’35 HELMOND2  4  4
 Djoeke van Leeuwen GYMSPORT LEIDEN2  4  4
 Shin van Voorthuizen TURNCLUB P.i.T.2  4  4
 Susan Render EXALTO SPORT2  4  4
 Marleen Epskamp TURNCLUB P.i.T.2  4  4
118Rebecca Chulick D.O.S. Alphen aan den Rijn  12    2
 Lieve van der Zijde G.V. TABITTA  12    2
 Marit van Rabenswaaij TURNCLUB P.i.T.  12    2
 Kaithlyn Verhage Turncentrum Waterland  12    2
 Desiree Storm G.V. O&O  12    2
 Larissa Vermeul S.G.S. LINGEWAARD  12    2
 Kiki Schouten S.G.S. LINGEWAARD  12    2
 Noa Bruning TURNTOTOP  12    2
 Chun Yan Ringenaldus S.V. PAX – Haarlemmermeer  111   2
 Robine Geerts S.V. PAX – Haarlemmermeer  102   2
128Vicky Vercauteren G.V. O&O  11    1
 Emily Six G.V. T.O.S.S.2  1  1
130Annelies van Dijk EXALTO SPORT  100   0
131Melissa Zandstra G.V. “BARENDRECHT”  100   0
132Eva van Gemert G.V. O&O  100   0
133Tessa Wouters KUNST EN KRACHT Tilburg  100   0
134Lynn Groote Schaarsberg TURNSCHOOL RIJSSEN  100   0
135Caitlin Veerman Turncentrum Waterland  100   0
136Denice Vermeulen SATURNA  100   0
137Daniek Witlox ST. TURNSCHOOL ZEELAND  100   0
138Donna van Wijgerden G.V. TABITTA  100   0
139Larissa Noll G.V. T.O.S.S.  10    0
140Gabriëlla de Man G.V. O&O  10    0
141Esmé van Geldorp G.V. O&O  10    0
142Lotte de Graaf G.V. AVANTI-TURNIVO  10    0
143Julia Seinen GYM 4 ALL  10    0
144Zephyra van den Abeele G.V. O.J.C.  10    0
145Hortense Verhoeven G.T.V. DE HAZENKAMP  10    0
146Denise Bressers G.T.V. DE HAZENKAMP  10    0
147Daphne Donkers G.V. H.T.’35 Helmond  10    0
148Nadieh van Pol TURNZ AMSTERDAM GYMNAST  10    0
149Anouk Sol G.V. KRACHT DOOR OEFENING  10    0
150Meike van Veen G.V. O&O  10    0
151Paulien Bos TURN TOTAAL LANGEDIJK  10    0
152Dewi van Giezen GYMSPORT LEIDEN2  0  0
153Merel Wilken BREDA GYM2  0  0